NWS 115-12-230-KX2 szczypce cęgi zbrojarskie 230mm - MAKITA - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: MAKITA
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 115-12-230-KX2 szczypce cęgi zbrojarskie 230mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 115-12-230-KX2
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
CĘGI ZBROJARSKIE
FIRMY NWS
115-12-230-KX2
DANE TECHNICZNE
długość 230 mm
maks. średnica drutu miękkiego 4,2 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,4 mm
maks. średnica drutu twardego 2,4 mm