NWS 1651-49-VDE-240 szczypce hydrauliczne do rur 240mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 1651-49-VDE-240 szczypce hydrauliczne do rur 240mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 1651-49-VDE-240
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE DO RUR
FIRMY NWS
1651-49-VDE-240
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 240mm
maks. rozwartość 50 mm
waga 365 g
OPIS PRODUKTU
Izolowane, niezniszczalne szczypce do rur
Szczęki podwójnie ząbkowane i hartowane indukcyjnie
Optymalna geometria szczęk z samoblokującym ząbkowaniem do bezpiecznego zacisku
Idealny punkt podparcia, minimalny wysiłek
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym
Ergonomiczny kształt dla optymalnego przenoszenia mocy
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, kute i hartowane olejowo
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem
1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).