BOSCH GOP AYZ53BPB brzeszczot do cięcia wgłębnego - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GOP AYZ53BPB  brzeszczot do cięcia wgłębnego
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608664202
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO CIĘCIA WGŁĘBNEGO
AYZ53BPB Dual-Tec
FIRMY BOSCH
2608664202  /  2.608.664.202
DANE TECHNICZNE
wysokość brzeszczotu 40 mm
szerokośc brzeszczotu 53mm
zęby co 1,8mm
mocowanie STARLOCK
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot przeznaczony do urządzeń wielofunkcyjnych.
Mocowanie Starlock zapewnia maksymalne przełożenie mocy,
dzięki trójwymiarowemu systemowi zaciskowemu.
Użycie prostej krawędzi pozwala na niezwykle czyste i
małe cięcia liniowe w karton-gipsie i płycie wiórowej.
AYZ53BPB Dual-Tec doskonale sprawdzi się do
wycinania otworów pod gniazda elektryczne.
Umożliwia także proste cięcia w materiałach średnio-abrazyjnych.
Dzięki zestawowi uzębienia bocznego cięcia
przy pomocy brzeszczotu Bosch są szybkie i czyste.
Zastosowano w nim technologię obwodowego spawania bimetalu.
Układ zębów zapobiega blokowaniu i redukuje przypalenie materiału.
Otwory redukujące wibracje zapewniają precyzyjną pracę.
Zastosowania:
Płyta gipsowo-kartonowa
Miękkie drewno
Twarde drewno/lite drewno
Blacha z metali nieżelaznych
Płyta wiórowa
Sklejka/płyty stolarskie
Panele laminowane
Parkiet
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GCL 2-15 G laser ZIELONY krzyż punkt
ADLER Redukcja - gwint zewnętrzny / zewnętrzny
Średnica gwintu [cal]:
BOSCH GBS 750 szlifierka taśmowa 850W