NWS 109-69-180S szczypce kombinerki 180mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 109-69-180S szczypce kombinerki 180mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-69-180S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
KOMBINERKI
FIRMY NWS
109-69-180S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 180mm
maks. średnica drutu miękkiego 5,2 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,4 mm
maks. średnica drutu twardego 2,2 mm
waga 250 g
OPIS PRODUKTU
Profesjonalne szczypce uniwerslane NWS dla wymagających użytkowników.
Do różnorodnych prac, przytrzymywania, kształtowania, odkręcania i cięcia.
Z uchwytem do drutu i gwoździ.
Zintegrowany klucz oczkowy.
Możliwość odkręcania śrub M8 - M10
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Sprawdzone wg. normy DIN EN 60900.
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kute, hartowane olejowo
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
WOLFCRAFT 6985 zestaw do montażu tarasów
KNIPEX 8703125  klucz szczypce nastawne Cobra 1"