NWS 140-49-VDE-170 szczypce tnące półokrągłe 170mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 140-49-VDE-170 szczypce tnące półokrągłe 170mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-49-VDE-170
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE PÓŁOKRĄGŁE
FIRMY NWS
140-49-VDE-170
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 170mm
maks. średnica drutu miękkiego 2,5 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 1,6 mm
waga 150 g
OPIS PRODUKTU
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do pracy utrzymania, chwytania, wyginania i cięcia
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie
Z długimi, płaskimi-okrągłymi szczękami
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Zintegrowany klucz oczkowy
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kute, hartowane olejowo
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).