NWS 140-49-VDE-205S szczypce tnące półokrągłe 205mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 140-49-VDE-205S szczypce tnące półokrągłe 205mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-49-VDE-205S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE PÓŁOKRĄGŁE
FIRMY NWS
140-49-VDE-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
maks. średnica drutu miękkiego 3,9 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,2 mm
waga 190 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).