NWS 140-49-VDE-170S szczypce tnące półokrągłe 170mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 140-49-VDE-170S szczypce tnące półokrągłe 170mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-49-VDE-170S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE PÓŁOKRĄGŁE
FIRMY NWS
140-49-VDE-170S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 170mm
maks. średnica drutu miękkiego 2,5 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 1,6 mm
waga 150 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).