NWS 140-49-VDE-205 szczypce tnące półokrągłe 205mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 140-49-VDE-205 szczypce tnące półokrągłe 205mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-49-VDE-205
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
TNĄCE PÓŁOKRĄGŁE
FIRMY NWS
140-49-VDE-205
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
maks. średnica drutu miękkiego 3,9 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 3,2 mm
waga 190 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem
1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).