NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-49-VDE-160S
FIRMY NWS
134-49-VDE-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 6 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2 mm
Maks. średnica kabla 11 mm
Waga 210 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne do cięcia przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).