NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-49-VDE-160S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI
FIRMY NWS
134-49-VDE-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 6 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2 mm
Maks. średnica kabla 11 mm
Waga 210 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne do cięcia przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO DG 25 SET szlifierka prosta pneumatyczna
ADLER Łącznik stalowy
Średnica [cal]:
DEWALT DCMBL562P1 dmuchawa akumulatorowa 18V 5,0Ah
BOSCH GEX 34-125 szlifierka mimośrodowa 125mm 340W