NWS 043-49-VDE-160S szczypce nożyce do kabli 160mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 043-49-VDE-160S szczypce nożyce do kabli 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 043-49 VDE-160S
FIRMY NWS
043-49-VDE-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 160 mm
max średnica kabla  Ø 16 mm
waga 185 g
 OPIS PRODUKTU
Atestowane nożyce do odizolowywania oraz cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace
pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem
i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia
oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DeWALT DW621 frezarka górnowrzecionowa 8mm 1100W
ADLER Przewód pneumatyczny poliamidowy PA6 czerwony
Średnica (zew / wew):
SCHWABE 810325 przedłużacz neopren 3x2,5 25m
DeWALT DT6823 dłuto płaskie SDS-Max 25mm/400mm