NWS 043-49-VDE-160S szczypce nożyce do kabli 160mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 043-49-VDE-160S szczypce nożyce do kabli 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 043-49 VDE-160S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO KABLI
FIRMY NWS
043-49-VDE-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 160 mm
max średnica kabla  Ø 16 mm
waga 185 g
 OPIS PRODUKTU
Atestowane nożyce do odizolowywania oraz cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace
pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).