NWS 141-69-170S szczypce tnące odgięte 170mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 141-69-170S szczypce tnące odgięte 170mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 141-69-170S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE ODGIĘTE
FIRMY NWS
141-69-170S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 170mm
kąt odgięcia 45°
maks. średnica drutu o średniej twardości 2,5 mm
maks. średnica drutu stalowego 1,6 mm