NWS 140-69-170S szczypce uniwersalne wydłużone 170mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 140-69-170S szczypce uniwersalne wydłużone 170mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 140-69-170S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE UNIWESALNE WYDŁUŻONE
FIRMY NWS
140-69-170S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 170mm
maks. średnica drutu miękkiego 2,5 mm
maks. średnica drutu średniej twardości 1,6 mm
waga 145 g
OPIS PRODUKTU
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do pracy utrzymania, chwytania, wyginania i cięcia
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie
Z długimi, płaskimi-okrągłymi szczękami
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Zintegrowany klucz oczkowy
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kute, hartowane olejowo
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
NORTON wiertło diamentowe otwornica 35mm