NWS 137-69-180S szczypce obcinaczki boczne do drutu 180mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 137-69-180S szczypce obcinaczki boczne do drutu 180mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-69-180S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU
FIRMY NWS
137-69-180S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 180 mm
max średnica drutu o średniej twardości 3,7 mm
max średnica drutu stalowego 2,6 mm