NWS 1451-49-VDE-180S szczypce do izolacji i kabli 180mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 1451-49-VDE-180S szczypce do izolacji i kabli 180mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 1451-49-VDE-180S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE DO KABLI I IZOLACJI
FIRMY NWS
1451-49-VDE-180S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 180 mm
max średnica cięcia drutu z metali kolorowych 6 mm
max średnica cięcia drutu stalowego 2 mm
waga 170 g
 OPIS PRODUKTU
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do zdejmowania izolacji kabli od Ø 8 mm do Ø 13 mm
Ostrza w kształcie litery V do drutów i skrętek do maks. Ø 5 mm lub 10 mm²
Do precyzyjnego, szybkiego i bezpiecznego zdejmowania izolacji z wszystkich kabli okrągłych
Ostrza hartowane indukcyjnie
Optymalna siła nacisku dla łatwej pracy
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace
pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).