NWS 137-49-VDE-180S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 180mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-49-VDE-180S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 180mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-180S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU
FIRMY NWS
137-49-VDE-180S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 180 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 3,7 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2,6 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 2,2 mm
Waga 250 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).