NWS 135-69-190S szczypce obcinaczki boczne do kabli 190mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 135-69-190S szczypce obcinaczki boczne do kabli 190mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 135-69-190S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI
FIRMY NWS
135-69-190S
Made in Germany
 DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 190 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 2 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 1 mm
Min. / maks. średnice kabla 1,5 / 2,5 mm
Waga 245 g
OPIS PRODUKTU
Szczypce do instalacji elektrycznej.
4 funkcje: cięcie - zdejmowanie izolacji - zaciskanie - gięcie.
Usuwanie izolacji z pojedynczych i wielożyłowych przewodów o przekroju poprzecznym 1,5 mm² i 2,5 mm²