NWS 137-69-200S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 200mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-69-200S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 200mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-69-200S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU TWARDEGO
FIRMY NWS
137-69-200S
Made in Germany
 DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 200 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2,8 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 2,5 mm