NWS 138-69-200S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 200mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 138-69-200S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 200mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 138-69-200S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU
FIRMY NWS
138-69-200S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 200 mm
max. średnica drutu o średniej twardości 4,5 mm
max średnica drutu stalowego 3,5 mm
max średnica drutu fortepianowego 3 mm
waga 315 g
OPIS PRODUKTU
Profesjonalne obcinaczki boczne o zwiększonym przełożeniu do cięcia twardych drutów.
GS atest potwierdzający stały nadzór nad wytwarzanym narzędziem.
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
MAKITA UR3501 kosa podkaszarka 1000W 35cm
BOSCH nakrętka wieńcowa M14
DEDRA 31A033 palnik gazowy PIEZO 360 1,3kW