NWS 137-49-VDE-200S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 200mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-49-VDE-200S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 200mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-200S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU TWARDEGO
FIRMY NWS
137-49-VDE-200S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 200 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2,8 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 2,5 mm
Waga 300 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).