NWS 141-69-205S szczypce tnące odgięte 205mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 141-69-205S szczypce tnące odgięte 205mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 141-69-205S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE ODGIĘTE
FIRMY NWS
141-69-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
kąt odgięcia 45°
maks. średnica drutu o średniej twardości 3,2 mm
maks. średnica drutu stalowego 2,2 mm
Waga 190 g
OPIS PRODUKTU
Szczypce tnące półokrągłe, 45° wygięte
Do cięcia twardych i miękkich drutów
Do pracy utrzymania, chwytania, wyginania i cięcia
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie
Z długimi, 45° kątowymi, płasko okrągłymi szczękami
Powierzchnie chwytające ząbkowane
Zintegrowany klucz oczkowy
Uchwyty z ergonomicznymi uchwytami SoftGripp wieloskładnikowe
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ABRABORO Nr 5 tarcza diamentowa beton 25,4 / 350mm