NWS 141-49-VDE-205S szczypce tnące odgięte 205mm ze smyczą - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 141-49-VDE-205S szczypce tnące odgięte 205mm ze smyczą
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 141-49-VDE-205S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE TNĄCE ODGIĘTE
FIRMY NWS
141-49-VDE-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 205mm
kąt odgięcia 45°
max. średnica drutu miękkiego 3,9 mm
max średnica drutu średniej twardości 3,2 mm
waga 190 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V
prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).