NWS 1651-49-VDE-240S szczypce hydrauliczne do rur 240mm smycz - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 1651-49-VDE-240S szczypce hydrauliczne do rur 240mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 1651-49-VDE-240S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE DO RUR
FIRMY NWS
1651-49-VDE-240S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość 240mm
maks. rozwartość 50 mm
waga 365 g
OPIS PRODUKTU
Izolowane, niezniszczalne szczypce do rur
Szczęki podwójnie ząbkowane i hartowane indukcyjnie
Optymalna geometria szczęk z samoblokującym ząbkowaniem do bezpiecznego zacisku
Idealny punkt podparcia, minimalny wysiłek
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym
Ergonomiczny kształt dla optymalnego przenoszenia mocy
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, kute i hartowane olejowo
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem
1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem
i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Ergonomiczna rękojeść wykonana z 3 komponentów o 3 różnych twardościach
pozwala na długotrwałą pracę bez odczucia zmęczenia,
optymalne przeniesienie siły oraz pewność chwytu.
Odporna na uszkodzenia w razie przypadkowego upuszczenia na ziemię.
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
PANSAM DEDRA szlifierka gipsu odkurzacz
MAKITA BL1021B akumulator 10,8V 12V 2,0Ah Li
HAUPA 102216 bity końcówki 50mm x7 zestaw