NWS 137-69-240S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 240mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-69-240S szczypce obcinaczki boczne do drutu twardego 240mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-69-240S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU TWARDEGO
FIRMY NWS
137-69-240S
Made in Germany
 DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 240 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4,5 mm
Maks. średnica drutu stalowego 3,5 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 3 mm