NWS 137-49-VDE-240S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 240mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 137-49-VDE-240S szczypce obcinaczki boczne do kabli drutu twardego 240mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 137-49-VDE-240S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI I DRUTU
FIRMY NWS
137-49-VDE-240S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 240 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 4,5 mm
Maks. średnica drutu stalowego 3,5 mm
Maks. średnica drutu fortepianowego 3 mm
Waga 415 g
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ADLER 206.1 pistolet do piaskowania
LUNA 212750103 bity groty TORX x14 zestaw
MAKITA HM0870C młot udarowy kujący 7,6J SDS-Max
STANLEY 14-564 nożyce do blachy wygięte prawe
DEDRA H1201 tarcza diamentowa garnkowa 125mm