MAKITA DA332DSAE wiertarka kątowa 10,8V 2,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DA332DSAE wiertarka kątowa 10,8V 2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DA332DSAE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA WIERTARKA KĄTOWA
DA332DSAE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 10,8V Li-Ion
prędkość obr. na biegu jałowym - 0 - 1100 obr./min
zakres mocowania - 0,8 - 10mm
maks. zdolność wiercenia w drewnie - 12mm
maks. zdolność wiercenia w stali - 10mm
wymiary (długość) - 332mm
waga - 1,3kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa wiertarka kątowa zasilana akumulatorem 10,8V do pracy w trudno dostępnych miejscach
Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty antypoślizgową gumą
Nadzwyczaj mała wysokość, tylko 84 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni