MAKITA TW140DSMJ klucz udarowy 140Nm 3/8'' 10,8V 2x4,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA TW140DSMJ klucz udarowy 140Nm 3/8'' 10,8V 2x4,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: TW140DSMJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
TW140DSMJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
maksymalny moment dokręcania - 140Nm
zasilanie - akumulator 10,8V / 12V Li-Ion
uchwyt narzędziowy - kwadrat 3/8"
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 0-2600 obr/min
częstotliwość udarów na biegu jałowym - 0-3200 /min
śruby standardowe - M8–M16
śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie - M6–M12
waga - 1,2kg
OPIS PRODUKTU
Lekki i kompaktowy klucz udarowy zasilany akumulatorem 10,8 V
CXT - Compact eXtreme Technology
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 140 Nm