BOSCH 1600A016GB akumulator ProCORE 18V 4,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A016GB akumulator ProCORE 18V 4,0Ah
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A016GB
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOR
ProCORE 18V 4.0Ah
FIRMY BOSCH
1600A016GB
DO WSZYSTKICH ELEKTRONARZĘDZI BOSCH NIEBIESKI 18V PROFESSIONAL
DANE TECHNICZNE
napięcie - 18V
pojemność - 4,0Ah
typ - Li-Ion
waga - 515g
OPIS  PRODUKTU
Akumulator litowo-jonowy do zasilania urządzeń akumulatorowych 18V Bosch Professional.
Wydajność konwencjonalnego akumulatora i najbardziej kompaktowe wymiary oraz waga
Najnowsza technologia ogniw oferuje taką samą moc jak standardowy
akumulator o pojemności 4,0 Ah – przy znacznie zmniejszonych wymiarach i wadze
System Flexible Power: 100% kompatybilności ze wszystkimi nowymi i dotychczasowymi
elektronarzędziami i ładowarkami systemu Bosch Professional 18 V
O 135% dłuższa żywotność w porównaniu do zwykłego akumulatora
dzięki technologii COOLPACK 2.0, która zapobiega przegrzewaniu się akumulatora
Produkt oryginalny Bosch.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
MENZER LHS225 PRO szlifierka do gipsu żyrafa 1010W
RUBI 66905 młotek gumowy glazurniczy 250g
STANLEY 70-695 narzędzie wielofunkcyjne 14 w 1
UNI-T UT601 miernik uniwersalny multimetr
BOSCH ADVANCED AQUATAK 160 bar myjka ciśnieniowa
PROXXON 23084 klucz grzechotka z podkręcaniem 1/2
PROXXON 22208 wkrętak imbusowy z kulką 3mm