KNIPEX 1285100SB nóż ściągacz do izolacji z światłowodów - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
KNIPEX 1285100SB nóż ściągacz do izolacji z światłowodów
Producent: KNIPEX
Cena: w budowie
Model: 1285100SB
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NÓŻ DO ŚCIĄGANIA
IZOLACJI Z ŚWIATŁOWODÓW
FIRMY KNIPEX
1285100SB   /   12 85 100 SB
DANE TECHNICZNE:
zakres pracy - izolacja pierwotna: Ø 0,125mm
długość narzędzia 100 mm
OPIS PRODUKTU:
Narzędzie do ściągania pierwotnej izolacji
ze światłowodów o średnicy Ø 0,125 mm
Średnica ostrza Ø 0,18 mm,
otwór do wprowadzania kabla o średnicy Ø 0,30 mm