NWS 109-49-VDE-165 szczypce uniwersalne kombinerki 165mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 109-49-VDE-165 szczypce uniwersalne kombinerki 165mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-49-VDE-165
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
KOMBINERKI
FIRMY NWS
109-49-VDE-165
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 165 mm
drut miękki  4,0mm
drut twardy  2,0mm
kabel miedziany i aluminiowy 10,0mm
 OPIS PRODUKTU
Rękojeść dwuskładnikowa, izolowana do pracy pod napięciem 1000V