NWS 109-49-VDE-165 szczypce uniwersalne kombinerki 165mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 109-49-VDE-165 szczypce uniwersalne kombinerki 165mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-49-VDE-165
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
KOMBINERKI
FIRMY NWS
109-49-VDE-165
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 165 mm
drut miękki  4,0mm
drut twardy  2,0mm
kabel miedziany i aluminiowy 10,0mm
 OPIS PRODUKTU
Rękojeść dwuskładnikowa, izolowana do pracy pod napięciem 1000V
Możliwość odkręcania/przykręcania śrub M8-M10 jako klucz
Ząbkowana powierzchnia wewnętrzna szczęk
Indukcyjne hartowane ostrza do cięcia  twardych i miękkich drutów oraz kabli
Szczypce są wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-molibdenowo-wanadowej
Szczypce spełniają najwyższe standardy i normy DIN EN 60900
Firma NWS jest wiodącym na świecie producentem profesjonalnych
narzędzi ręcznych takich jak kombinerki, obcinaczki, szczypce itp.
Przedsiębiorstwo powstało w Niemczech w 1973 roku i na przestrzeni lat dało się poznać
jako stabilny i pożądany partner dla wymagających użytkowników, przemysłu i warsztatu.
W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości produkty NWS
są wytwarzane wyłącznie w Niemczech,
a ich jakość stała się znakiem rozpoznawczym marki.
Każdy etap produkcji NWS jest bardzo rygorystycznie kontrolowany.
Proces wytwarzania jest zgodny, a nawet przewyższa
najostrzejsze europejskie standardy i normy min.
DIN ISO 9001 czy VDE- DIN EN 60900.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEWALT DCE089D1R laser 3x360° 10,8V 2,0Ah 15m
DeWALT DW03050 dalmierz laserowy 50m
WERA 05024179001 klucze imbus TORX x9 zestaw
NORTON CLASSIC UNI LASER tarcza diamentowa 350mm