NWS 109-49-VDE-205S szczypce uniwersalne kombinerki 205mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 109-49-VDE-205S szczypce uniwersalne kombinerki 205mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-49-VDE-205S
FIRMY NWS
109-49-VDE-205S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 205 mm
drut miękki  5,2mm
drut twardy  2,2mm
kabel miedziany i aluminiowy 12,0mm
 OPIS PRODUKTU
Rękojeść dwuskładnikowa, izolowana do pracy pod napięciem 1000V