NWS 109-49-VDE-165S szczypce uniwersalne kombinerki 165mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 109-49-VDE-165S szczypce uniwersalne kombinerki 165mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-49-VDE-165S
FIRMY NWS
109-49-VDE-165S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 165 mm
drut miękki  4,0mm
drut twardy  2,0mm
kabel miedziany i aluminiowy 10,0mm
 OPIS PRODUKTU
Rękojeść dwuskładnikowa, izolowana do pracy pod napięciem 1000V
Możliwość odkręcania/przykręcania śrub M8-M10 jako klucz
Ząbkowana powierzchnia wewnętrzna szczęk
Indukcyjne hartowane ostrza do cięcia  twardych i miękkich drutów oraz kabli
Szczypce są wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-molibdenowo-wanadowej
Szczypce spełniają najwyższe standardy i normy DIN EN 60900
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia
oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
Firma NWS jest wiodącym na świecie producentem profesjonalnych
narzędzi ręcznych takich jak kombinerki, obcinaczki, szczypce itp.
Przedsiębiorstwo powstało w Niemczech w 1973 roku i na przestrzeni lat dało się poznać
jako stabilny i pożądany partner dla wymagających użytkowników, przemysłu i warsztatu.
W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości produkty NWS
są wytwarzane wyłącznie w Niemczech,
a ich jakość stała się znakiem rozpoznawczym marki.
Każdy etap produkcji NWS jest bardzo rygorystycznie kontrolowany.
Proces wytwarzania jest zgodny, a nawet przewyższa
najostrzejsze europejskie standardy i normy min.
DIN ISO 9001 czy VDE- DIN EN 60900.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GWS 1400 szlifierka kątowa 125mm 1400W