MAKITA DCL180ZB odkurzacz akumulatorowy 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DCL180ZB odkurzacz akumulatorowy 18V bez akumulatora
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DCL180ZB
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY ODKURZACZ
DCL180ZB
FIRMY MAKITA
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. podciśnienie - 3,6kPa
maks. przepływ powietrza - 1,3 m³/min
moc zasysania - 30W
czas. odkurzania przy jednokr. naładowaniu akumulatora 3,0Ah - ok. 20min.
poj. zbiornika na pył - 650ml
wymiary ( dł. z rurą i ssawką) - 999 mm