MAKITA TW060DSAE wkrętarka klucz udarowy 60Nm 12V 1/4" 2x2,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA TW060DSAE wkrętarka klucz udarowy 60Nm 12V 1/4" 2x2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: TW060DSAE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
TW060DSAE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
akumulator - 12V Li-Ion
maks. moment obr. - 60Nm
częstotliwość udarów - 0-3200/min
prędkość obr. bez obciążenia - 0-2600obr./min.
śruba standardowa - M8-M12
śruba o wys. wytrzymałości - M6-M10
uchwyt narzędziowy - kwadrat 1/4"
długość - 161 mm
waga bez akumulatora - 1,1kg
OPIS PRODUKTU
Wysoka prędkość obrotowa 2600 obr/min
1/4" kwadratowy uchwyt z pierścieniem zabezpieczającym
Maksymalny moment dokręcania 60 Nm
Jednakowy maksymalny moment obrotowy przy obrotach w obu kierunkach
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania.
WYPOSAŻENIE
walizka
2 akumulatory 12V 2.0Ah, ładowarka DC10SA