MAKITA DTW190RFJ klucz udarowy 1/2" 190Nm 18V 2x3,0Ah Makpac - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DTW190RFJ klucz udarowy 1/2" 190Nm 18V 2x3,0Ah Makpac
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DTW190RFJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DTW190RFJ
AKUMULATOROWY
KLUCZ UDAROWY
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 18V/
Li-Ion
uchwyt narzędziowy - 1/2"
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 0-2300obr/min
częstotliwość udarów na biegu jałowym - 0-3000obr/min
maksymalny moment dokręcania - 190Nm
śruby standardowe - M8-M16
śruby wysokiej wytrzymałości - M8-M12
długość - 176mm