STANLEY FMEH850K wiertarka udarowa 850W 2biegi 13mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
STANLEY FMEH850K wiertarka udarowa 850W 2biegi 13mm
Producent: STANLEY
Cena: w budowie
Model: FMEH850K
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DWUBIEGOWA WIERTARKA UDAROWA
FMEH850K
FIRMY STANLEY
DANE TECHNICZNE
moc - 850W
maks. średn. wiercenia stal/drewno/beton - 13/50/18mm
prędkość obrotowa 1/2 bieg - 0-1100/0-3200/min
maks. liczba udarów - 54400/min
uchwyt wiertarski szybkomocujący - 13mm
waga - 2,2kg
 OPIS PRODUKTU
Mechizm udarowy 0-54.400 udarów/min. pozwala na wiercenie w twardych materiałach
2-tulejowy, metalowy uchwyt szybkazociskowy zapewnia pewny chwyt i szybką wymianę akcesoriów
Mocny silnik 750W, 2 biegi 0-1.100 / 3.200 obr./min., elektroniczne sterowania prędkością obrotową umożliwiają łagodne rozpoczęcie pracy i kontrolowane wiercenie we wszystkich materiałach
WYPOSAŻENIE
walizka, rękojeść boczna, ogranicznik głębokości wiercenia,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 3 LATA
(REJESTRACJA INTERNETOWA)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
PICA 8083 znacznik marker permanentny czarny
FLEX AP 10.8/4.0 akumulator 10,8V 4,0Ah