MAKITA DTR180ZJ wiązarka do zbrojeń 18V 14,4V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DTR180ZJ wiązarka do zbrojeń 18V 14,4V bez aku
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DTR180ZJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DTR180ZJ
AKUMULATOROWA
WIĄZARKA DO ZBROJEŃ
FIRMY MAKITA
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 14,4V lub 18V Li-Ion
obsługiwane akumulatory:
14,4 V: 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
18 V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
średnica wiązanych prętów zbrojeniowych:
od 10 mm x 10 mm do (13 mm x 2) x (13 mm x 2)
szacowana liczba wiązań na szpulę: ok. 120
średnica drutu wiązałkowego: 0,8 mm
regulacja siły wiązania: 6-stopniowa
wymiary (długość całkowita): 304 mm
waga (EPTA): 2,3 - 2,6 kg
OPIS PRODUKTU
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Urządzenie przeznaczone do automatycznego wiązania prętów zbrojeniowych
znajdujące zastosowanie np.przy budowie betonowych fundamentów
Może być zasilana akumulatorami Li-Ion 14,4 V oraz 18 V