MAKITA DTW180RTJ klucz udarowy 180Nm 3/8'' 18V 2x5,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DTW180RTJ klucz udarowy 180Nm 3/8'' 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DTW180RTJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
DTW180RTJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 18V/
Li-Ion
uchwyt narzędziowy -
kwadratowy 3/8"
maks. moment obr. miękki / twardy - 65 / 180 Nm
prędkość obr. na biegu jałowym - tryb miękki - 0-1300 obr./min
prędkość obr. na biegu jałowym - tryb twardy - 0-2400 obr./min
częst. udarów na biegu jałowym - tryb miękki - 0-2000 /min
częst. udarów na biegu jałowym - tryb twardy - 0-3600 /min
śruby standardowe - M8 - M16
śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie -  M6 - M12
obsługiwane akumulatory - 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
wymiary (długość całkowita) - 144 mm
waga z akumulatorem - 1,5 kg
OPIS PRODUKTU
Kompaktowa - długość całkowita tylko 147 mm zapewnia doskonałą manewrowalność
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Aluminiowa obudowa przekładni poprawiająca jej żywotność
2-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości udarów
Maksymalny moment obrotowy - 180 Nm