NWS 149N-62-235 szczypce do zaciskania końcówek 1,5-6,0 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 149N-62-235 szczypce do zaciskania końcówek 1,5-6,0
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 149N-62-235
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE DO ZACISKANIA KOŃCÓWEK
IZOLOWANYCH
FIRMY NWS
149N-62-235
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 235mm
Min. średnica zaciskania  1,5 mm
Maks. średnica zaciskania  6,0 mm
Waga 300 g
OPIS PRODUKTU
Do obróbki izolowanych końcówek kablowych i łączników
Do zdejmowania izolacji i cięcia drutów
Do obróbki złączy izolowanych
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEDRA H1125 tarcza diamentowa glazura płytki 230mm