STANLEY FMEH1100K wiertarka udarowa 1100W 2biegi 13mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
STANLEY FMEH1100K wiertarka udarowa 1100W 2biegi 13mm
Producent: STANLEY
Cena: w budowie
Model: FMEH1100K
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DWUBIEGOWA WIERTARKA UDAROWA
FMEH1100K
FIRMY STANLEY
DANE TECHNICZNE
moc - 1100W
maks. średn. wiercenia stal/drewno/beton - 13/50/20mm
prędkość obrotowa 1/2 bieg - 0-1100/0-3200/min
maks. liczba udarów - 54400/min
uchwyt wiertarski szybkomocujący - 13mm
waga - 2,4kg
 OPIS PRODUKTU
Mechanizm udarowy 0-54.400 udarów/min. pozwala na wiercenie w twardych materiałach
2-tulejowy, metalowy uchwyt szybkazociskowy zapewnia pewny chwyt i szybką wymianę akcesoriów
Mocny silnik 1100W, 2 biegi 0-1.100 / 3.200 obr./min., elektroniczne sterowania prędkością obrotową umożliwiają łagodne rozpoczęcie pracy i kontrolowane wiercenie we wszystkich materiałach
WYPOSAŻENIE
walizka, rękojeść boczna, ogranicznik głębokości wiercenia,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 3 LATA
(REJESTRACJA INTERNETOWA)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
HULTAFORS TMC miara zwijana 1 klasa 3m
METABO AG 18 dmuchawa akumulatorowa 18V bez aku