MAKITA TW160DSAE klucz udarowy 160Nm 3/8'' 12V 2,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA TW160DSAE klucz udarowy 160Nm 3/8'' 12V 2,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: TW160DSAE
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
TW160DSAE
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
maksymalny moment dokręcania - 160Nm
zasilanie - akumulator 10,8V / 12V Li-Ion
uchwyt narzędziowy - kwadrat 3/8"
prędkość obrotowa na biegu jałowym 1/2 - 0-1300 / 0-2400 obr/min
częstotliwość udarów na biegu jałowym 1/2 - 0-2000 / 0-3600 /min
śruby standardowe - M8–M16
śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie - M6–M12
waga - 1,2kg
OPIS PRODUKTU
Lekki i kompaktowy klucz udarowy zasilany akumulatorem 12 V Max (10,8 V)
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
CXT - Compact eXtreme Technology
Elektroniczny 2-stopniowy przełącznik prędkości obrotowej
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 160 Nm
Taki sam moment obrotowy zarówno przy prawych jak i lewych obrotach
Aluminiowa obudowa przekładni
Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
WYPOSAŻENIE
walizka
2 akumulatory 12V 2.0Ah, ładowarka DC10SB