MAKITA DKP180RTJ strug hebel akumulatorowy 18V 2x5,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DKP180RTJ strug hebel akumulatorowy 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DKP180RTJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DKP180RTJ
STRUG AKUMULATOROWY
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
prędkość obr. na biegu jałowym - 14000 obr./min.
szerokość strugania - 82 mm
głębokość wręgu - 9 mm
wymiary (DxSxW) - 333 x 157 x 160 mm
waga - 3,4kg
OPIS PRODUKTU
Idealny do załamywania krawędzi i strugania powierzchni
Przy zastosowaniu noży obracanych ze spieku twardego można
obrabiać drewno klejone, płyty wiórowe oraz materiały plastyczne
Do obróbki drewna miękkiego można stosować także noże ze stali szybkotnącej
Sztywna aluminiowa, odlewana ciśnieniowo pokrywa przekładni
Gałka do precyzyjnego ustawiania głębokości strugania
co 0,1 mm (regulacja z ogranicznikami typu "klik")