MAKITA CL108FDWA odkurzacz akumulatorowy 10,8V 12V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA CL108FDWA odkurzacz akumulatorowy 10,8V 12V
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: CL108FDWA
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY ODKURZACZ
CL108FDWA
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 12V lub 10,8V/Li-Ion
maks. podciśnienie - 4,4kPa
moc wyjściowa 1/2/3 bieg - 5/20/30W
czas. odkurzania przy jednokr. naładowaniu akumulatora BL1016 1/2/3 bieg - 25/12/10min.
poj. worka na pył - 600ml
waga (EPTA) - 1,0-1,2kg
OPIS PRODUKTU
Technologia CXT - Compact Extreme Technology
Wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi)
Dzięki zastosowaniu pojemnika na pył, nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy informująca rówież o niskim poziomie naładowania akumulatora
WYPOSAŻENIE
ładowarka DC10WD, akumulator BL1021B (12V, 2.0Ah)
pojemnik na pył, dysza do podłogi, dysza szczelinowa, rura ssąca 45cm, uchwyt na dyszę szczelinową,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
3 LATA NA URZĄDZENIE
2 LATA NA AKUMULATORY
(rejestracja internetowa)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO WEVA 15-125 QUICK szlifierka kątowa 125mm
BOSCH GCM 350-254 ukośnica 254mm 1800W
UNI-T UT131A miernik uniwersalny multimetr
DeWALT DT7390T bity udarowe Pz1 57mm x5 zestaw
BOSCH GCM 216 ukośnica piła 216mm 1300W