MAKITA CL108FDZ odkurzacz akumulatorowy 10,8V 12V - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA CL108FDZ odkurzacz akumulatorowy 10,8V 12V
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: CL108FDZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY ODKURZACZ
CL108FDZ
FIRMY MAKITA
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 12V lub 10,8V/Li-Ion
maks. podciśnienie - 4,4kPa
moc wyjściowa 1/2/3 bieg - 5/20/30W
czas. odkurzania przy jednokr. naładowaniu akumulatora BL1016 1/2/3 bieg - 25/12/10min.
poj. zbiornika na pył - 600ml
waga (EPTA) - 1,0-1,2kg
OPIS PRODUKTU
Technologia CXT - Compact Extreme Technology
Wyłącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi)
Dzięki zastosowaniu pojemnika na pył, nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy informująca rówież o niskim poziomie naładowania akumulatora
WYPOSAŻENIE
ładowarka DC10WD, akumulator BL1021B (12V, 2.0Ah)
pojemnik na pył, dysza do podłogi, dysza szczelinowa, rura ssąca 45cm, uchwyt na dyszę szczelinową,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
DOSTAWA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
GWARANCJA
3 LATA NA URZĄDZENIE
2 LATA NA AKUMULATORY
(rejestracja internetowa)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH ISIO 3 ostrze nożyce do trawy
RUBI SPEED 62 N przecinarka do glazury
RUBI 31937 TVH PRO tarcza diamentowa gresu 250mm