DeWALT DNPT28R75Z gwoździe gwoździarka 75x2,8mm 34° x2200 - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DeWALT DNPT28R75Z gwoździe gwoździarka 75x2,8mm 34° x2200
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DNPT28R75Z
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
GWOŹDZIE
FIRMY DeWALT
opakowanie 2200 sztuk
DNPT28R75Z
DANE TECHNICZNE
długość gwoździ - 75 mm
średnica - 2,8 mm
OPIS PRODUKTU
Gwoździe DeWALT wytwarzane są z najwyższej jakości certyfikowanej stali
co zapewnia, przy ich zastosowaniu, wysoką niezawodność działania gwoździarek
Gwoździe niegalwanizowane pierścieniowe, do magazynka nachylonego po kątem 34º
Pasuje do DeWALT: DCN692, DCN690, DCN691, DCN695.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO SBE 780-2 wiertarka udarowa 2 biegowa / K
PROXXON 23102 nasadki klucze Torx x24 zestaw
HULTAFORS B3506G miara miarka składana 2m
DeWALT DCV5801H filtr HEPA do odkurzacza DCV582
SOLA HG1/6 miara miarka składana drewniana 1m
PROXXON 22416 klucz imbusowy Hex typ L z kulką 8mm