DeWALT DNPT28R63Z gwoździe gwoździarka 63x2,8mm 34° x2200 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DeWALT DNPT28R63Z gwoździe gwoździarka 63x2,8mm 34° x2200
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DNPT28R63Z
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
GWOŹDZIE
FIRMY DeWALT
opakowanie 2200 sztuk
DNPT28R63Z
DANE TECHNICZNE
długość gwoździ - 63 mm
średnica - 2,8 mm
ilość w opakowaniu - 2200 sztuk
OPIS PRODUKTU
Gwoździe DeWALT wytwarzane są z najwyższej jakości certyfikowanej stali
co zapewnia, przy ich zastosowaniu, wysoką niezawodność działania gwoździarek
Gwoździe niegalwanizowane pierścieniowe, do magazynka nachylonego po kątem 34º
Pasuje do DeWALT: DCN692, DCN690, DCN691, DCN695.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BELLE ABP80T pompa szlamowa spalinowa
METABO BS 18 LT wkrętarka 60Nm 18V 5,2Ah x2