NWS 043-49-VDE-210 szczypce nożyce do kabli 210mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 043-49-VDE-210 szczypce nożyce do kabli 210mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 043-49 VDE-210
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
NOŻYCE DO KABLI
FIRMY NWS
043-49-VDE-210
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 210 mm
kabel - wielodrutowy jednożyłowy i wielodrutowy Al + Cu - wydajność cięcia - Ø 25 mm
kabel - wieloprzewodowy wielożyłowy Al + Cu - zdolność cięcia - 70 mm²
kabel - wielodrutowy jednożyłowy i wielodrutowy Al + Cu - wydajność cięcia - 2/0 AWG
waga 310 g
 OPIS PRODUKTU
Do zdejmowania izolacji i cięcia kabli miedzianych i aluminiowych
Poprawiona geometria ostrza dla łatwego cięcia i wydłuża żywotność narzędzia
Ratchet w kształcie który mocuje kable zapewnia karbowane cięcie
Precyzyjne ostrze na gładkie i czyste cięcie bez zadziorów
Nie nadaje się do drutu ze stali, stopów aluminiowych i trudno wyciągające przewody miedziane
Regulowany stawów, przykręcone stawów
Uchwyty z ergonomicznie ukształtowane SoftGripp wieloskładnikowe
tuleje bezpieczeństwa zgodnie z normą DIN EN / IEC 60900
Uchwyty SoftGripp Griffe z SystemSocket do mocowania
opcjonalnych akcesoriów, jak np. nasuwanego zatrzasku
SystemClip zabezpieczającego przed upadkiem
Ergonomiczny kształt i położenie uchwytu dla optymalnego przenoszenia mocy
Profesjonalne projektowanie dla lepszej obsługi przy ciągłym obciążeniu
Ze specjalnej stali narzędziowej, kuty, hartowany olejowo
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ATIKA BTK 450 pilarka piła stołowa 450mm 4kW 400V
ROTHENBERGER imadło łańcuchowe do rur 1/8 - 4''
BOSCH PST 650 wyrzynarka 500W SDS walizka
TENGTOOLS 492 nożyce do blachy lewe proste 250mm
MAKITA D44541 wiertło diamentowe koronka M14 45mm
FLEX AP 18.0/2.5 akumulator 18V 2,5Ah