MAKITA DTW700RTJ klucz udarowy 700Nm 1/2'' 18V 2x5,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DTW700RTJ klucz udarowy 700Nm 1/2'' 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DTW700RTJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY
DTW700RTJ
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 18V
Li-Ion
uchwyt narzędziowy - 1/2" z zabezpieczeniem pierścieniem
prędkość obrotowa na biegu 1/2/3/4 - 0-500 / 0-1200 / 0-1900 / 0-2200 obr/min
częstotliwość udarów na biegu 1/2/3/4 - 0-1000 / 0-1700 / 0-2400 / 0-2700 u/min
moment obrotowy na biegu 1/2/3/4 - 150 / 200 / 320 / 700 Nm
moment zrywający - 1000 Nm
śruby standardowe - M10 - M24
śruby wysokiej wytrzymałości - M10 - M16
długość - 170 mm
waga (EPTA) - 2,3-2,7 kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowy klucz udarowy zasilany akumulatorem 18 V Li-ion
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Kompaktowy - długość całkowita tylko 170 mm zapewnia doskonałą manewrowość
4-stopniowa elektroniczna kontrola prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów
Płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Funkcja pełnej prędkości obrotowej uruchamiana za pomocą przycisku
Maksymalny moment obrotowy - 700 Nm